KONST / Litografier / Färglitografi 13429462
nr 1342 9462
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 164/250. Motivet: 34x25 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 21:01:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström